У рейтингу "Краща кредитка України" визначили найвигіднішу кредитну картку для українців

За висновком експертів універсальна картка "Домовичок" має найвигідніші базову і ефективну ставки кредитування, доступний розмір позики, найзручніші умови погашення і використання, не має прихованих комісії та штрафів

Фото з відкритих джерел

Державний "Укргазбанк" стрімко нарощує лідерські позиції на ринку платіжних карток України. Так, його універсальна картка "Домовичок" визнана кращою у рейтингу "Краща кредитка України" ділового інтернет-видання UBR.

Експерти рейтингу аналізували продукти 20 вітчизняних банків (на які припадає 90% банківських активів) і тільки кредитні картки, які доступні для клієнтів "з вулиці", без дорогого елітного пластику класу Gold чи Platinum.

За висновком експертів універсальна картка "Домовичок" має найвигідніші базову і ефективну ставки кредитування, доступний розмір позики, найзручніші умови погашення і використання, не має прихованих комісії та штрафів.

Окрім того, за даними Національного банку України, "Укргазбанк" у першому кварталі став лідером за приростом активних платіжних карт – більше 100 тис. українців обрали надійні та передові карткові сервіси від державного банку.

Нагадаємо, "Укргазбанк" – єдиний державний банк, що увійшов у ТОП-5 найстійкіших банків України і на сьогодні конкурує лише з українськими "дочірніми" банками передових фінансових установ Європи. 

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів