У разі агресії РФ проти України буде часткова мобілізація резерву першої черги, - Порошенко

Президент додав, що в числі перших будуть мобілізовані підготовлені воїни з досвідом АТО

Twitter Петра Порошенка

Президент України Петро Порошенко заявляє, що у випадку агресії Росії проти України буде часткова мобілізація резерву першої черги. Про це глава української держави заявив в інтерв'ю українським телеканалам.

"Якщо буде агресія - буде часткова мобілізація, насамперед буде мобілізований резерв першої черги", - сказав президент.

Він додав, що в числі перших будуть мобілізовані підготовлені воїни з досвідом АТО.

"Відразу ж з перших хвилин ми суттєво збільшимо чисельність наших Збройних сил, перерозподілимо фінансові ресурси, забезпечимо всім необхідним ЗСУ і змусимо противника відповідати за порушення державного кордону України", - запевнив Порошенко.

Раніше Порошенко заявив, що повну або часткову мобілізацію не буде запроваджено найближчим часом, а президентський указ не передбачає обмеження прав і свобод громадян.

Нагадаємо, у зв'язку з Азовською кризою Верховна Рада на позачерговому засіданні 26 листопада погодила президентську ініціативу запровадити воєнний стан на 30 днів у певних регіонах. Президент підкреслив, що не вдаватиметься до обмеження свобод громадян, доки в цьому не буде необхідності.

Зауважимо, РНБО роз'яснює, що режим воєнного стану почав діяти з 14:00 26 листопада в десяти регіонах України - Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів