У Раду упродовж 2-3 тижнів внесуть законопроект про електронний підрахунок голосів на виборах, - Мерило

Запровадження системи електронного голосування дозволить заощадити за 10 років від 500 млн грн до 2 млрд

Фото з відкритих джерел

Законопроект, що дозволяє проводити електронний підрахунок голосів на виборах, буде внесено в парламент найближчим часом. Про це повідомила керуючий директор Асоціації міжнародних інвесторів UVCA, член правління НУО "Центр європейської інтеграції та розвитку України" Яніка Мерило, пише "Інтерфакс-Україна".

"Потрібно змінити законодавство про місцеві вибори та вибори народних депутатів. Будемо вносити в найближчі 2-3 тижні законопроект про зміни, що дозволяють на виборах використовувати електронні засоби, щоб дозволити електронний підрахунок голосів", - сказала Мерило.

За її словами, прийняття законопроекту стане першим кроком до електронних виборів, коли кожен громадянин зможе віддати свій голос на виборах через інтернет, підтвердивши його "електронним підписом". Вона підкреслила, що електронні вибори не тільки надійні, але й економні.

Як зазначив менеджер проектів Easy Business Артем Рафаелян, введення системи електронного голосування дозволить заощадити "за 10 років від 500 млн грн до 2 млрд". За словами Рафаеляна, при розрахунках виходили з того, що протягом 10 років буде проведено 6 загальнонаціональних виборів - по два президентських, парламентських і місцевих. Він нагадав, що в середньому на вибори в Україні витрачається 700 млн грн з держбюджету.

Новини за темою: Впровадження електронного голосування дозволить уникнути фальсифікацій на виборах, - Береза

Джерело: Интерфакс-Украина

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів