У Раді зареєстровано законопроект про внесення змін у процедуру вступу за результатами ЗНО

Законопроект передбачає право громадян, які здають ЗНО, використовувати результати при вступі у вузи незалежно від року проходження тесту

День
У Верховній Раді зареєстровано законопроект про внесення змін у процедуру вступу за результатами Зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляє прес-служба БПП.

"Група народних депутатів (Співаковський А. В., Гордєєв А. А., Хлань С. В., Кремінь Т. Д., Винник В. Ю.) зареєстрували проект закону України "Про внесення змін до закону України" Про вищу освіту" (щодо забезпечення рівних прав на отримання вищої освіти) №2335 від 05.03.2015 р. Законопроект передбачає право громадян, які здавали ЗНО, використовувати дані результати при вступі у вищий навчальний заклад незалежно від року складання тесту", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Міносвіти: Для проходження ЗНО зареєструвались майже 218 тис. людей

Тим, хто не здав державний іспит, буде дозволено скласти оцінки загальної навчальної успішності і використовувати їх при вступі до ВНЗ. На думку ініціаторів законопроекту, його прийняття сприятиме збереженню конституційного права на здобуття вищої освіти.

Раніше в Міносвіти повідомили, що на ЗНО-2015 встановлять поріг, нижче якого тест буде вважатися проваленим. Раніше позитивну оцінку отримували всі, хто складав тест.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів