У Полтавській обл. від бактеріальної пневмонії померло 13 осіб, - голова ОДА

Голова ОДА повідомив, що попередньо зафіксована смерть однієї людини від свинячого грипу, проте цю інформацію ще повинні підтвердити лабораторні дослідження

Getty Images

У Полтавській області від бактеріальної пневмонії померло 13 людей. Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко.

Він зазначив, що всі 13 летальних випадків не пов'язані з свинячим грипом.

"На Полтавщині на сьогодні дійсно померли 13 хворих, але не від "свинячого грипу", а від бактеріальної пневмонії, яка виникла як ускладнення після хвороби. Тільки в одному випадку під час розтину виявлено висів грипу штаму N1H1, однак його повинні підтвердити ще лабораторні дослідження", - написав він.

За його словами, на сьогодні епідеміологічний поріг перевищено у 20 з 25 районів Полтавської області, найскладніша ситуація — у Карлівському районі.

Директор Департаменту охорони здоров'я Віктор Лисак повідомив, що одна з причин такого серйозного ускладнення, як пневмонія — це несвоєчасне звернення до лікарів за допомогою.

Новини за темою: На окупованій території Донецької обл. від грипу та ГРВІ померло близько 300 людей, - ГУР МО

Головко також попередив керівників районів про персональну відповідальність за епідситуацію.

"Епідеміологічна ситуація в кожному районі залежить від роботи або бездіяльності голови РДА, господаря району. Мова йде про координацію роботи, точніше - співпрацю влади і лікарів у кожному районі, наявність всіх необхідних медикаментів в аптеках, введення карантину в освітніх установах. Тому попередив керівників районів про персональну відповідальність за епідситуацію і бездіяльність. Аж до кадрових висновків. У випадку з Карлівським районом зокрема", - пригрозив він.

Новини за темою: В окупованому Криму на свинячий грип захворіло 11 людей

Раніше стало відомо, що у Донецькій області з початку року від пневмонії з підозрою на вірусну етіологію померло 22 людини.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів