У Полтаві до суду передали справу бандитів, яких звинувачують у пограбуваннях, тортурах і вбивстві

Під час розслідування було проведено більше 50 криміналістичних експертиз та накладено арешт на майно обвинувачених на суму понад 85 000 гривень

Співробітники Національної поліції в Полтавській області, під процесуальним керівництвом прокуратури області завершили розслідування справи, порушеної відносно членів банди, яка катувала, грабувала, а іноді й убивала своїх жертв. Про це повідомляє сайт поліції.

У зв'язку з цим до суду направлені матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом з ознаками кримінальних злочинів передбачених статтею 257 (бандитизм), частинами 3, 4 статті 187 (розбій, поєднаний з проникненням у житло, з заподіянням тяжких тілесних ушкоджень), п. 9 ч. 2 ст . 115 (вбивство, вчинене з метою приховати інший злочин), частинами 2, 3 статті 185 (крадіжка, вчинена повторно, за попередньою змовою з проникненням) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що озброєну банду в складі 4-х осіб затримали в кінці 2016 року.

Злочинці в темний час доби проникали в будинки розбиваючи вікно або виманювали жертву на вулицю.

Співучасники нерідко катували своїх жертв і погрожували розправою. Більшість постраждалих були залякані настільки, що не зверталися за допомогою в поліцію.

Доведено, що від розбійних нападів постраждали 15 жителів області. Серед жертв банди були переважно жінки та літні люди. Крім того, слідством встановлено, що один із постраждалих, 41-річного жителя села Василівка Полтавського району, вбили з вогнепальної зброї під час одного з таких нападів.

Також під час розслідування було проведено більше 50 криміналістичних експертиз та накладено арешт на майно обвинувачених на суму понад 85 000 гривень.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів