У Польщі роботодавець вивіз і залишив на вулиці співробітницю-українку, в якої стався інсульт

Замість швидкої він викликав поліцію, якій повідомив, що знайшов на вулиці людину напідпитку

З відкритих джерел

У місті Срьода-Вєликопольська розпочато розслідування по підозрі у безпосередній загрозі втрати життя або завданні важкої шкоди здоров'ю, а також у справі незаконного працевлаштування.

Як повідомляє "Польське радіо", з українкою, яка нелегально працювала на одному з підприємств і проживала на його території, у неробочий час стався інсульт. Її роботодавець замість того, щоб викликати швидку, вивіз її до сусіднього міста, поклав на лавку посеред вулиці і викликав поліцію, заявивши, що на вулиці перебуває людина у нетверезому стані.

Розголосу справі надав почесний консул України у Познані Вітольд Горовський.

Новини за темою: Моравєцький: Польща прийняла за останні роки понад 1,5 млн українців

Наразі прокуратурою міста Срьода-Вєлікопольська ведеться перевірка. Слідчі вилучили у підприємства, де працювала жінка, відео з камер спостереження, а також намагаються отримати її медичні документи. Крім того, слідство звернеться до ескпертів судово-медичної установи і до Державної інспекції праці, повідомив голова міської прокуратури Ґжеґож Ґуче.

Наразі звинувачення у справі нікому не висунуто. Постраждала у лікарні міста Познань у тяжкому стані. Консульство України розпочало збір коштів для лікування. Горовський повідомив, що йдеться про суму приблизно 15-17 тісяч злотих. Усі охочі можуть допомогти, перерахувавши гроші на рахунок культурно-громадського товариства Польща-Україна з приміткою "Dla Oksany" (номер рахунку - 37 1090 1854 0000 0001 1451 2044).

Джерело: Польское радио

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів