У поліції заявили про зниження кількості грабежів в Одеській області у 2018 році

Разом з цим в поточному році почалося зростання тяжких тілесних ушкоджень

Дмитро Головін, начальник Нацполиції в Одеській області 112.ua

В поліції Одеської області заявляють про зниження грабежів в регіоні у 2018 році. Про це розповів глава поліції Одеської області Дмитро Головін в інтерв'ю для 112.ua "В Одесі рівень терористичної загрози постійно "жовтий", не забувайте про це". 

"Якщо торік було до 30 грабежів, минулого року ми збили до 10-12, то цьогоріч – у середньому 4-5 грабежів на день. Є, звичайно, у дні, як правило, суботу-неділю, спиртні напої, спекотне сонце, синє море – до 7. Квартирних крадіжок у травні торік було зафіксовано 553, цього року – 370. Грабежів торік протягом 29 днів травня було 989, у цьому році - 507. Тобто фактично понад 30% зниження. Такі злочини, як розбої, характеризуються зухвалістю і використанням зброї. Торік їх було 96, цьогоріч - 104. Це реальні цифри", - сказав він. 

Разом з цим він зазначив, що в поточному році почалося зростання тяжких тілесних ушкоджень - більше 50%.

"Це пов'язано з тим, що, по-перше, категорично перестали приховувати - є реєстрація, вона вноситься, вона розслідується. По-друге, напевно, наше суспільство не готове до цивілізованих норм поведінки, в суспільстві високий рівень агресії. Тому є така проблема", - додав глава поліції.

Читайте повне інтерв'ю тут

Зазначимо, що про зменшення злочинності в Україні правоохоронці почали говорити вже в 2017 році. Так, генпрокурор Юрій Луценко заявляв, що вже  минулого року зменшилася кількість умисних вбивств, випадків грабежів і розбою. За його словами,  умисних вбивств зменшилося на 21%. Випадки крадіжок з квартир скоротилися майже на 8%, грабежі та розбійні напади - на 25-30%. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів