Загиблий адвокат Грабовський
З відкритих джерел

Головне управління Національної поліції в Одеській області спростовує інформацію про нібито знайдений в Одесі тілі Сергія Федосенко, який є головним свідком у справі про вбивство адвоката Юрія Грабовського. Про це повідомила керівник прес-служби відомства Олена Войтенко, передає "Інтерфакс-Україна".

За словами Войтенка тіло, про яке повідомила адвокат Оксана Соколовська, було знайдено в Малиновському районі Одеси задовго до того, як Федосенко перестав виходити на зв'язок.

"Мова йде не про дні і не про тижні, а про місяці", - підкреслила Войтенко.

Новини за темою: Підозрювані у справі Грабовського зізналися ще в одному вбивстві, - адвокат

Вона додала, що у розпорядженні правоохоронців є зразки тканин, і вони готові провести відповідну експертизу за участю матері Федосенко, проте остання поки не виявила такого бажання. Адвокат Соколовська, за даними Войтенка, проводила впізнання по фотографії.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація про те, що в Одесі знайшли мертвим чоловіка, який схожий на Сергія Федосенко - свідка у справі про вбивство адвоката Юрія Грабовського.

Як повідомлялося 25 березня, адвокат російського ГРУшника Олександра Александрова Юрій Грабовський був застрелений в покинутому колишньому колгоспному саду в 27 км від р. Жашків Черкаської області.

Пізніше підозрювані у вбивстві адвоката було затримано.

Військова прокуратура 17 серпня повідомила про завершення розслідування справи про вбивство Грабовського. У справі двоє підозрюваних, які підозрюються у скоєнні двох умисних вбивств. Прокуратура вважає, що підсудні вбили адвоката з метою пограбування.