Міколас Йозеф
Instagram
Спеціальним гостем першого українського півфіналу національного відбору на Євробачення-2018 у суботу, 10 лютого, стане переможець чеського етапу – 22-річний співак Міколас Йозеф. Про це повідомляють організатори нацвідбору.

Йозеф прилетить до Києва напередодні свого виступу, а в прямому ефірі виконає конкурсну пісню Lie To Me. Крім України, співак має намір представити композицію ще в кількох європейських країнах.

Також гостями першого півфіналу стануть представники України на Євробаченні-2017 – група О.Torvald. Рокери зіграють пісню "Ліхтарі" зі свого нового альбому.

Нагадаємо, цього року Євробачення відбудеться в столиці Португалії – Лісабоні. Півфінали конкурсу заплановано на 8 і 10 травня, фінал – на 12 травня. Країна буде вперше приймати шоу завдяки торічній перемозі свого учасника Сальвадора Собрала, який став тріумфатором конкурсу в Києві.

Ім'я учасника від України визначать у фіналі нацвідбору 24 лютого. За право представити країну в Лісабоні позмагаються 18 виконавців. За результатами жеребкування український конкурсант буде виступати останнім під час другого півфіналу пісенного конкурсу 10 травня.