У НАЗК назвали звинувачення Соломатіної про корупцію в агентстві недостовірними

Крім того, НАЗК має намір судитися з директором департаменту фінансового контролю

Ганна Соломатіна скриншот

Заява фінансового директора департаменту НАЗК Ганни Соломатіної про фальсифікування результатів спецперевірок претендентів на посади на держслужбі і використання е-декларацій для покривання лояльних до влади чиновників не відповідає дійсності. Про це йдеться в повідомленні прес-служби антикорупційного органу.

Як стверджують у НАЗК, Соломатіна таким чином намагається дискредитувати боротьбу з корупцією в Україні.

"Поширена інформація екс-чиновниці, без конкретних фактів, є особистою атакою на голову, членів та колектив Національного агентства та спробою дискредитації успішно розпочатої антикорупційної реформи в Україні", - йдеться в повідомленні.

Крім того, НАЗК буде вимагати від Соломатіної виступити зі спростуванням і направить позов до суду.

"У зв'язку з цим Національне агентство найближчим часом направить до суду позовну заяву з вимогою спростування оприлюдненої сьогодні, 14 листопада 2017 року, недостовірної інформації. Позовна заява буде подана до суду відповідного району м. Києва за місцем реєстрації відповідача", - додали в НАЗК.

Як раніше повідомлялося, 14 листопада керівник департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства у фальсифікації результатів спецперевірок претендентів на посади на держслужбі. Крім того, е-декларування, за її словами, використовується для покривання лояльних до влади чиновників та особистого збагачення керівництва НАЗК. В Адміністрації президента вже заявили про неприпустимість інформаційної війни між двома антикорупційними органами.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів