У Нацраді з ТБ сподіваються, що до кінця року в Криму розпочнуть мовлення 4 українські радіостанції

Для цих цілей на Чонгарському півострові побудують 150-метрову вишку

Фото з відкритих джерел

На Чонгарському півострові, що на півдні Херсонської області, побудують 150-метрову вишку для забезпечення українського радіомовлення в анексованому Російською Федерацією (РФ) Криму. Про це в ефірі "5 каналу" повідомив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

"Наше завдання полягає в тому, щоб забезпечити хоча б частину території Криму FM-сигналом. Для цього ми запланували будівництво на Чонгарі 150-метрової вишки. Це буде найбільша вишка на півдні Херсонської області. На даний момент там найбільша – 90 м. 150 м дозволяє нам охоплювати північ Криму", – сказав Костинський.

За його словами, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення замовила прорахунок чотирьох частот, тому на територію окупованого Криму зможуть мовити чотири радіостанції. "Я сподіваюся, вже цього року ми це зробимо", – додав Костинський.

Новини за темою: У 2016 році Нацрада з телебачення і радіомовлення обіцяє запустити FM-мовлення на Крим

Раніше в Херсонській облдержадміністрації повідомляли, що з телевежі, яка розташована у Красноперекопську (Крим), на значну частину Херсонської області мовлять російські телевізійні канали.

Зазначимо, на початку лютого 2016 р. за допомогою супутника на всій території України почав мовити російський державний телеканал "Крим 24".

Нагадаємо, що в окупованому Криму відключили всі українські канали.

Джерело: 5 Канал

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів