У Нацполіції назвали кількість потерпілих від торгівлі людьми в Україні протягом півроку

Більшість зафіксованих випадків - це сексуальна експлуатація

Фото з відкритих джерел

Правоохоронці виявили 186 фактів торгівлі людьми протягом шести місяців поточного року. Про це повідомив начальник Департаменту боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми Нацполіції Артем Крищенко, передає прес-служба відомства.

Більшість випадків - 108 - це сексуальна експлуатація.

"Наразі потерпілими від цих злочинів визнані 156 людей: 91 жінка, 49 чоловіків, 9 неповнолітніх і 7 малолітніх дітей", - повідомив Крищенко.

За його словами, за такий самий період у минулому році зафіксували 144 факти торгівлі людьми, з них 94 випадки стосувалися сексуальної експлуатації.

"Відтак з кожним роком кількість виявлених злочинів цієї категорії росте, зокрема – фактів сексуальної експлуатації. Проте зазначу: це вказує не на зростання злочинності в цій сфері – це показник того, що ми навчилися оперативного виявляти такі правопорушення", - зазначив голова департаменту боротьби зі злочинністю.

Новини за темою: Проституція і торгівля людьми: як працює бізнес вербувальників

Нагадаємо, за даними дитячого фонду ООН, майже третина жертв торгівлі людьми - це неповнолітні. При чому найбільш уразливими назвали африканські країни на південь від Сахари.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів