У Національній опері нагородили переможців фестивалю талановитих дітей-сиріт "Щасливі долоні"

Мета фестивалю - дати поштовх творчій реалізації дітей-сиріт

У Національній опері нагородили переможців фестивалю талановитих дітей-сиріт "Щасливі долоні". Відзнаки і подарунки за успіхи у творчості, навчанні та спорті дітям зі складними долями вручили українські та зарубіжні зірки й відома меценатка Людмила Русаліна.

"Те, що ми сьогодні покладемо як фундамент у наших дітей, це і буде майбутнім нашої країни. Тому я дуже рада, що є такі люди, які підтримують дітей-сиріт, знаходять талановитих дітей і у наші складні часи дають їм можливість розвиватися", - сказала меценат Людмила Русаліна.

Людмила Русаліна вже 13-й рік поспіль підтримує усі благодійні проекти "Щасливих долонь". За цей час фестиваль здобув статус міжнародного та став найуспішнішим благодійним проектом країни у 2013 році. Гості заходу - селебрітіз, бізнесмени, спортсмени та політики. Мета фестивалю - дати поштовх творчій реалізації дітей-сиріт. Цього року вони зможуть відпочити та повчитися за кордоном. 

"30 дітей-сиріт у напрямках освіти, культури і спорту з'їхалися з усіх куточків України. Цього року дітям дають путівку в життя - ми їх відправляємо до Англії на навчання навесні, до Хорватії на оздоровлення, в Карпати та на навчання до Угорщини", - говорить Олена Піддубна, глава Міжнародного фонду "Щасливі долоні".

Діти отримали цінні подарунки, серед яких ноутбуки, велосипеди, одяг та шкільне приладдя, а також солодощі від партнера фестивалю "Домашнє свято".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів