У Нацгвардії принесли присягу 3 тисячі строковиків та контрактників 200

Командири військових частин відзначають, що частина строковиків вже зараз планує надалі службу на контракті

Национальная гвардия

Сьогодні, в суботу 2 грудня, були приведені до присяги близько 3 тисяч військовослужбовців строкової служби та 200 контрактників Національної гвардії України. Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії.

"Сьогодні склали присягу на вірність українському народові близько 3000 військовослужбовців строкової служби та майже 200 контрактників Національної гвардії України. До цього молоді воїни-гвардійці пройшли первинну підготовку, отримали практичні та теоретичні знання й навички, необхідні для виконання службових обов’язків. На військовому ритуалі були присутні батьки, рідні та близькі новобранців. А вітали воїнів їхні командири, товариші по службі, запрошені гості", - вказується в повідомленні.

Зазначається, що після завершення урочистостей офіцери командування поспілкувалися з родичами новобранців і розповіли їм про особливості і умови несення служби.

"Серед всього особового складу, який сьогодні складає присягу, дехто вже має бажання проходити подальшу службу за контрактом. У нас проведена значна робота щодо покращення житлово-побутових умов для особового складу. У військових частинах служать й жінки", - повідомляють командири.

Раніше повідомлялося, що з 3 грудня в Україні розпочнеться проведення циклу масштабних зборів для резервістів і військовозобов'язаних.

Джерело: Национальная гвардия

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів