У МЗС відкрили провадження через можливі антисемітські висловлювання консула в Гамбурзі

Клімкін зазначив, що тим, хто розпалюють міжнаціональну ворожнечу, не може бути місця ні в цивілізованому суспільстві, ні в МЗС

Открытый источник

Держсекретар Міністерства закордонних справ України розпочинає дисциплінарне провадження через можливі антисемітські висловлювання українського консула в Гамбурзі. Про це повідомив голова МЗС Павло Клімкін у Twitter. 

"Антисемітам та тим, хто розпалюють міжнаціональну ворожнечу, не може бути місця ні в цивілізованому суспільстві, ні в МЗС. Держсекретар МЗС України розпочинає дисциплінарне провадження", - написав Клімкін.

Також голова МЗС пообіцяв ґрунтовно розібратись у всіх деталях.

Новини за темою: Порошенко: Влада рішуче реагуватиме на будь-які прояви антисемітизму


Раніше блогер Анатолій Шарій розповів, що співробітник Генерального консульства України в Гамбурзі Василь Марущинець розміщує на своїй сторінці у Facebook антисемітські публікації.

Наголошується, що сторінку дипломата обмежено для перегляду для тих, хто в нього не в друзях.

Новини за темою: Антисемітизм у Польщі та Україні викликає занепокоєння: Конгресмени звернулися з листом до Держдепу США

За даними блогера, серед записів Марущинця можна побачити такі антисемітські пости, як "Ж@ди оголосили війну Німеччині 1934 року", "Боже, покарай ж@дов", "Бабин Яр. Не ж@ди в 1941 році, а українців 1918-1941 тут вбито", "Ж@ди - гівно" (орфографію автора повідомлень збережено, - ред).

Марущинець також повідомляв, що його сторінку у Facebook уже не раз блокували.

Нагадаємо, в Міністерстві закордонних справ України заявили, що антисемітські провокації часто інспіровано кремлівським режимом, який за допомогою інструментів гібридної агресії намагається розхитати політичну ситуацію в Україні. 

Арсен Аваков пообіцяв "принципову і швидку" реакцію правоохоронців на дискримінацію та антисемітизм.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів