У МЗС РФ заявили, що Москва пропонує включити до складу ПММ ОБСЄ в Україні нових фахівців

За словами Лаврова, Росія в додаток до близько 30 росіян, які працюють в нинішньому складі місії, пропонує ще пару десятків людей

Фото з відкритих джерел

Москва пропонує включити до складу ПММ ОБСЄ в Україні нових фахівців. Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров, передає "РИА Новости".

"Зараз активно підштовхуємо наших партнерів з секретаріату ОБСЄ, щоб вони зайнялися набором фахівців", — повідомив Лавров.

За його словами, місія нарощує свій потенціал — "вже практично повністю заповнені всі вакансії, які були санкціоновані на першому етапі (500 осіб)".

"Ми добилися прийняття Постійною радою ОБСЄ рішення про можливість подвоїти цю кількість — до тисячі осіб", — зазначив Лавров.

"На додаток до близько 30 росіян, які працюють в нинішньому складі місії, ми зі свого боку запропонували ще кілька десятків людей. Будемо прискорювати цей процес", — підкреслив Лавров.

Новини за темою: Представники України і РФ планують з 23 березня створити спостережні пункти в Широкіно і ДАП, - ОБСЄ

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до складу ПММ ОБСЄ входить 49 громадян США і 26 – РФ. Всього у місії бере участь 710 осіб, з яких 197 учасників – українці. Міжнародних спостерігачів – 460 осіб, з яких 49 – громадяни США, 26 – РФ, 21 громадянин Угорщини, 20 громадян Італії.

Джерело: "РИА Новости"

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів