Олена Зеркаль
З відкритих джерел

Заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль вважає, що будь-які переговори з участю представників США та Росії про майбутнє України мають відбуватися за участю самої України. Про це Зеркаль сказала в ефірі "5 каналу", передає "УНІАН".

"Багато залежатиме від особистості, по-перше, яка буде визначена комунікатором не тільки з Росією, а взагалі з Європою з боку адміністрації Трампа, оскільки зараз такої людини немає. Звичайно, дуже багато чого буде залежати від того, який вони оберуть шлях комунікації. Я не можу сказати, що завжди була фанатом (шанувальником, - ред.) формату спілкування Нуланд-Сурков", - заявила Зеркаль.

"Мені здається, що будь-яке спілкування з приводу українського майбутнього повинно відбуватися із залученням України", - підкреслила вона.

Раніше в ЗМІ з'явилася заява про те, що адміністрація США може створити посаду спецпредставника по Україні, який безпосередньо буде вести переговори з помічником президента Росії Владиславом Сурковим.