У Миколаївській області артилеристи провели бойові стрільби з модернізованої гармати типу "Рапіра" (фото)

Результати практичних стрільб оцінили на "задовільно"

Сьогодні, 8 травня, на одному з полігонів Збройних сил України у Миколаївській області пройшли бойові стрільби протитанкового підрозділу окремої артилерійської бригади Військово-морських сил ЗСУ. Про це повідомляє прес-служба ВМС ЗСУ на своїй сторінці у Facebook.

Новини за темою: Держдеп: Поставки Javelin в Україну здійснено кілька тижнів тому

"Одним із елементів підготовки є бойове злагодження з проведенням стрільб. Бійці окремої артилерійської бригади Військово-морських сил ЗС України на практиці відпрацювали поставлені завдання, використовуючи нещодавно отримані на заміну протитанковим засобам – модернізовані гармати типу "Рапіра". Особливістю їх модернізації є можливість використання прицільних приладів, які дозволяють не лише вражати важкоброньовані рухомі цілі противника, а й робити це за умов поганої видимості, наприклад, у тумані, диму або вночі", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Комплекси Javelin поки що не перебувають на озброєнні Об'єднаних сил, - Наєв

Результати практичних стрільб керівник стрільб підполковник Олександр Малоголовко оцінив на "задовільно".

Нагадаємо, 100-мм протитанкова гармата МТ-12 (2А29, чи "Рапіра") — радянська буксована протитанкова гармата, створена наприкінці 1960-х років. Модернізація гармати Т-12 (2А19) включала у себе розміщення гармати на новому лафеті.

Як зазначалося раніше, Державний департамент США 1 березня прийняв рішення про продаж Україні протитанкових ракетних комплексів Javelin.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів