У Миколаєві мешканці гуртожитків перекрили рух з вимогою підключити їхні будинки до електроенергії

У Миколаєві мешканці гуртожитків комунального підприємства "Гуртожиток" перекрили рух вулицею Генерала Карпенка з вимогою підключення їхніх будинків до електроенергії, повідомляє "112 Україна".

"Миколаївобленерго" збирався вимкнути світло через розірвання договору із КП "Гуртожиток" та його борг у 16 млн гривень.

Учасники акції розповіли про нарахування боргів через несумлінність ЖЕКу в розрахунках з постачальниками електроенергії.

За повідомленнями ЗМІ, вони збирались стояти до ночі та перекрити Варваровський міст. Утім, перекриття дороги завершилось уже за дві години після початку, оскільки вимоги протестувальників були задоволені.

"Ми сформували ініціативну групу, поїхали у обласну адміністрацію. До губернатора нам так і не вдалося потрапити, але він терміново дав наказ обленерго підключити мешканців. Вони зраділи й розійшлись. Звісно, зараз обласна державна адміністрація розказує, що це їхня заслуга, що вони розблокували. Безсумнівно, їхня участь у цому є, але, на жаль, це відбувалося під тиском громадськості", - розповів депутат Миколаївської облради, прихильник партії "За життя" Максим Невинчанний.

Ініціативна група на чолі з депутатом обласної ради звернулись до губернатора області із проханням виступити гарантом справедливості у даній ситуації і захистити від недбалості КП "Гуртожиток" мешканців, які добросовісно платять за електроенергію.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів