У МВС запровадили чек-лист для практичних іспитів на отримання водійських прав

У майбутньому планується запровадження фото- і відеофіксації практичної частини іспиту

Фото з відкритих джерел

Головний сервісний центр МВС ввів чек-лист для практичних іспитів на отримання посвідчення водія, у якому зазначені перелік вправ та типові помилки, котрих припускаються під час практичного іспиту, та шкала оцінювання. Про це повідомляється на сайті головного сервісного центру МВС.

Під час іспиту чек-лист друкується на зворотній частині екзаменаційного листа, його наявність гарантує прозорість і зрозумілість системи оцінки навичок кандидата в водії.

Новини за темою: Іспити для отримання водійських прав тепер можна складати англійською, – МВС

Чек-лист можна попередньо скачати на сайті, щоб спростити процес підготовки до іспиту.

В майбутньому планується ввести фото- та відеофіксацію практичної частини іспиту.

Нагадаємо, перший етап практичного іспиту проходить на майданчику для навчання. Другий етап відбувається в реальних умовах дорожнього руху.

Новини за темою: МВС опублікувало маршрути практичних іспитів для отримання водійських прав

Нагадаємо, що з 27 листопада 2017 року в Україні перше водійське посвідчення видається терміном на 2 роки. Якщо протягом цих двох років людина здійснює не більше двох адмінпорушень у сфері безпеки дорожнього руху або не скоїть їх узагалі, то після закінчення терміну йому видається посвідчення терміном на 30 років без складання додаткових іспитів. В іншому випадку для отримання посвідчення водія на 30 років особа буде зобов'язана знову скласти відповідний іспит на право управління транспортним засобом.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів