У МВС і СБУ вистачить сил присікти можливі спроби захоплення Києво-Печерської Лаври 14 жовтня, - Новинський

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський в ефірі "112 Україна". 12.10.2018 112.ua

У Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України вистачить сил присікти можливі спроби захоплення Київ-Печерської Лаври 14 жовтня, впевнений народний депутат від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський.

Політик нагадав, що щорічно крім святкування Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника вітчизни 14 жовтня також "деякі націоналістичні угруповання святкують День УПА", а починаючи з 2014 року "в цей день є загроза захоплення Києво-Печерської Лаври".

"І в цьому році є така загроза, про це ходять чутки, про це багато говорять, що можливо будуть провокації, захоплення храмів. Я вважаю, що у МВС і СБУ не вистачить сил і засобів всі ці спроби припинити. І президент гарантує, що Лавра буде незайманою, що гарантує те, що у цей день буде спокій і всі спроби силових захоплень або провокування нестабільності в Україні будуть припинені", - впевнений Новинський.

Нагадаємо, у Києві 14 жовтня під час святкування Дня захисника України за порядком стежитимуть 6200 правоохоронців, крім того посилять охорону метрополітену.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів