У музеї Пирогово відбуваються заходи до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Учасники бойових дій будуть ділитися своїми спогади та слухати військову музику.

112.ua

У Музеї народної архітектури та побуту України Пирогово відбуваються заходи до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Про це повідомляє кореспондент "112 Україна".

"На одній із галявин у Пирогові вже встановили справжній військовий намет, а також працює польова кухня. Панує тут чудовий настрій, зібрались багато ветеранів. Сьогодні для них гратиме військова музика", - говорить кореспондент.

У заході бере участь один з лідерів партії "За життя" Нестор Шуфрич. Політик розповів про те, що для нього означає підтримка ветеранів.

"Це день великої перемоги, день, який об'єднує народи, день, який об'єднує країну, и я хочу сьогодні вкотре висловити слова подяки ветеранам", - сказав Шуфрич.

"Те, що ми сьогодні переживаємо, передати неможливо. Мені дуже шкода, боляче, я чув наразі слова керівника ветеранської організації про те, що цьогоріч ще більше скоротили фінансування і громадських організацій, і питань, які пов'язані з підтримкою ветеранів. Це болить, причому гроші для цього держава має", - додав він.

Як додає кореспондент, упродовж кількох годин учасники бойових дій будуть ділитися своїми спогади та слухати військову музику.

Зазначимо, з 2015 року 8 травня в Україні відзначають День пам'яті й примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років. День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначають 9 травня.

Початком Другої світової війни вважають дату 1 вересня 1939 року, датою закінчення війни — 2 вересня 1945 року. У Другій світовій війні Україна втратила 8-10 млн осіб.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів