У "МТС-Україна" спростували інформацію про припинення роботи на Донбасі

У прес-службі оператора додали, що ремонтують північну оптиволоконну магістральну лінію

Фото з відкритих джерел

Оператор мобільного зв'язку "МТС-Україна" спростував інформацію про припинення роботи на сході України. Про це повідомляється на офіційній сторінці оператора в Facebook.

"Ми продовжуємо працювати, відновлювати пошкоджене обладнання, де це можливо. Також, що важливо, зараз ми займаємося ремонтом однієї з найважливіших магістральних оптоволоконних ліній - північної", - повідомили в прес-службі.

У компанії пояснюють, що складності або тимчасова недоступність послуг зв'язку, з якою періодично стикаються деякі абоненти в цих регіонах, викликані виключно зовнішніми факторами, такими як нестабільність подачі електроенергії, пошкодження обладнання в ході військових дій та ін. У компанії відзначають, що роблять все можливе для усунення складнощів у максимально короткі терміни.

Також у прес-службі оператора додали, що станом на 10:00 21 травня працює 88% об'єктів мережі в Донецькій області і 84% - у Луганській області.

Зазначимо, що абоненти "МТС-Україна" на Донбасі протягом двох останніх тижнів відчувають проблеми зі зв'язком. Зокрема, спостерігалися перебої в Донецьку, Луганську та Горлівці.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів