У Москві затримали українську письменницю Євгенію Більченко

Євгенію Більченко доставили до поліцейського ділянку

Євгенію Більченко доставили в поліцейський дільницю. У Москві затримали поетесу з України Євгенію Більченко. Про це повідомляють російські ЗМІ. Творчий вечір проходив в московському клубі ICON.

Але на заході з'явилися козаки, які заблокували вхід до приміщення. На місце зустрічі викликали поліцейських.

Новини за темою: ФСБ Росії затримала організатора та виконавця вибуху в магазині Санкт-Петербурга

Прибула на місце поліція перевірила документи Більченко, а після доставили її у відділ поліції по району. Але вже через дві години Більченко відпустили з поліції без протоколу.

Новини за темою: МЗС України закликало Росію звільнити політв'язнів-українців і припинити переслідування в окупованому Криму

Євгенія Більченко народилася в Києві. З 1997 по 2001 рік навчалася в культурологічному факультеті Київського національного університету культури і мистецтв. Спеціальність: "культуролог, викладач теорії та історії культури". Більченко - автор 15 поетичних збірок, 2 монографій, близько 150 наукових статей.

Стипендіат Верховної Ради 2015-2016 років. Член Міжнародної академії літератури і мистецтв України, Конгресу літераторів України. Нагадаємо, в Москві активістки Pussy Riot в День працівників органів безпеки і століття спецслужби вийшли до будівлі ФСБ на вулиці Велика Луб'янка з плакатом з написом "З днем народження, кати".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів