Адвокат Марк Фейгін
Фото з відкритих джерел
Московський міський суд сьогодні розгляне апеляційну скаргу адвоката Марка Фейгіна на продовження арешту українського журналіста Романа Сущенка, який незаконно утримується в Росії. Про це повідомив адвокат журналіста Марк Фейгін на своїй сторінці в Facebook.

"Завтра, 14 лютого, о 10:20 в залі 327 Мосміськсуду відбудеться розгляд моєї апеляційної скарги на продовження арешту Романа Сущенка до 30 квітня 2017 року. Я буду знову клопотати про відкритий режим суду", - написав Фейгін.

Згідно з повідомленнями ЗМІ, Фейгін буде просити скасувати постанову про арешт і обрати в якості запобіжного заходу домашній арешт, який Сущенко може відбувати в гостьовому будинку посольства України.

Новини за темою: Фейгін: Російська цензура не пропускає листи Сущенка до Порошенка

Як відомо, 30 вересня ФСБ Росії затримала в Москві журналіста Укрінформу Романа Сущенка за підозрою в шпигунстві. У російській спецслужбі вважають, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. В українській розвідці причетність Сущенка до відомства не підтверджують.

В Укрінформі назвали затримання в РФ Сущенка спланованою провокацією. МЗС України закликало міжнародне співтовариство посилити тиск на Росію за затримання журналіста.

Нещодавно з сім'єю Сущенка зустрівся президент України Петро Порошенко.