У Молдові відреагували на погрози "Газпрому" зупинити транзит газу через територію України

АТ "Молдова-газ" не отримував повідомлень від "Газпрому" про зміни

Виконавча служба Мін'юсту продовжує роботу по розшуку активів російського газового монополіста в Україні hyser.com.ua

Акціонерне товариство "Молдова-газ" заявило, що постачання газу від "Газпрому" в Молдову продовжаться в колишньому обсязі. Так воно в п'ятницю ввечері прокоментував публікації в національних ЗМІ про те, що у зв'язку з припиненням постачань російського газу в Україну можливо і скорочення постачань палива в Молдову, передає "Інтерфакс-Україна"

"У зв'язку з розірванням "Газпромом" договірних відносин з українським "Нафтогазом", АТ "Молдова-газ" повідомляє, що поставки газу не припиняться і продовжаться в повному обсязі. Підписаний контракт з "Газпромом" на постачання і транзит блакитного палива через територію Молдови діє до кінця 2019 року", - йдеться в повідомленні.

Компанія підкреслює, що "не отримувала офіційних повідомлень від "Газпрому" про можливі перебої в постачаннях або яких-небудь змін в чинному контракті".

"Відповідно, газова система Республіки Молдова продовжує роботу в звичайному режимі, а "Молдова-газ" як і раніше забезпечує надійну подачу газу кінцевим споживачам", - зазначає компанія.

Як повідомлялося, "Газпром" після рішення Стокгольмського арбітражу не в свою користь заявив про ініціювання розірвання контрактів на постачання і транзит газу з НАК "Нафтогаз України".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...