У Мінську затримали, а потім відпустили українського видавця Миколу Балабана

Білоруські правоохоронні органи не прокоментували ситуацію

Микола Балабан Радио Свобода

Видавця "The Village Київ" Миколу Балабана затримали у Мінську, а через деякий час відпустили. Про це він сам повідомив журналісту "Радіо Свобода", але від подальших коментарів відмовився.

Микола Балабан приїхав до Мінська на форум медіаменеджменту та ІТ. Його затримали у готелі близько 5:00 ранку і відвезли до міліцейського відділу, де протримали до 11:00. Правоохоронці питали про те, хто він і як його звати.

Видавець повідомив про затримання організаторам заходу, і вони займалися питаннями звільнення.

Зазначають, що Микола Балабан - засновник столичної студії реклами ZDATNI. З 2011 року він разом із партнерами видає "The Village Київ".

Видання уточнює, що в українському медіапросторі є ще один Микола Балабан - член редакційної колегії волонтерської інтернет-спільноти InformNapalm, яка протистоїть російській пропаганді стосовно військової агресії в Україні.

Новини за темою: Відвідувати українцям Білорусь потенційно небезпечно, - Клімкін

Нагадаємо, у лютому 2017 році українського поета Сергія Жадана затримали у Мінську і заборонили в'їзд до Білорусі. Через деякий час заборону скасували.

Сина українського прикордонника Павла Гриба затримали у серпні. Хлопець приїхав до Гомеля (Білорусь) на зустріч зі знайомою, там його затримали російські спецслужби і передали до Росії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів