У Міносвіти підтримують впровадження національно-патріотичного виховання дітей та молоді

Після громадського обговорення і погодження з Міноборони, програма буде включена в навчально-виховний процес загальноосвітніх шкіл

ltdaily.info
У Міносвіти України працюють над забезпеченням силами практикуючих психологів проведення психологічної реабілітації постраждалих при АТО, розробляються методичні рекомендації в частині психологічної реабілітації дітей, чиї батьки загинули в ході проведення військових дій, повідомляє прес-служба "Блоку Петра Порошенка".

Наголошується, що ініціатива виходить від народного депутата від "БПП", голови комітету з питань охорони здоров'я Ольги Богомолець.

Крім того, у Міністерстві освіти і науки відреагували на пропозиції Богомолець по розробці підручників з патріотичного виховання та відновлення фізкультхвилинки для учнів молодших класів.

"На стадію громадського обговорення винесена концепція національно-патріотичного виховання дітей і молоді та навчальна програма "Захист Вітчизни" для учнів 10-11 класів. Після громадського обговорення і погодження з Міністерством оборони України, програма буде включена в навчально-виховний процес загальноосвітніх шкіл починаючи з 2015/2016 навчального року", - йдеться в повідомленні.

"Через кожні 15 хвилин на уроках мови, письма, математики, читання і т. д. вчитель буде пропонувати учням в ігровій формі на 2-3 хвилини проявити фізичну активність. А починаючи з 2015 року, у школах проходять виступи і лекції медичних працівників на тему надання першої медичної допомоги при надзвичайних ситуаціях", - зазначила у свою чергу Богомолець.

Новини за темою: Понад 2 тис. військових пройшли курс підготовки з тактичної медицині, - Богомолець

Нагадаємо, в січні учасники наради в Адміністрації Президента України під головуванням Богомолець обговорювали питання введення патріотичного виховання в школах в рамках Військово-медичної доктрини України і необхідність військово-медичної підготовки дітей зі шкільної лави.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів