У Мін'юсті прогнозують, що в 2019 році до 80% ув'язнених матимуть зарплатні картки

Для підписання індивідуального трудового договору потрібен номер паспорта та ідентифікаційний код укладеного

Фото з відкритих джерел

В 2019 році близько 70-80% ув'язнених будуть мати зарплатні картки. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" розповів заступник міністра юстиції Денис Чернишов.

"Питання, яке ми зараз підняли і вже реалізували в декількох колоніях, - щоб ми тримали гроші і перераховували їх не на якийсь зведений рахунок, а щоб вони перераховувались на індивідуальний рахунок, відкритий в банку на ув'язненого, щоб у нього була картка. У тій же знаменитій Качанівській колонії ми реалізували цей проект. Вони за роботу отримують гроші на картку. У нас є магазинчик з POS-терміналом. Вони ходять туди і купують", - сказав Чернишов.

Він розповів, що для підписання індивідуального трудового договору потрібен номер паспорта та ідентифікаційний код, яких немає у багатьох ув'язнених.

"Як тільки ми отримуємо, ми вже маємо можливість скласти індивідуальний трудовий договір, і тоді, маючи ці реквізити, ми можемо відкривати рахунок в банку", - зазначив заступник міністра.

За його даними, в поточному році кілька тисяч ув'язнених змогли отримати втрачені паспорти та ідентифікаційні коди.

"Я практично впевнений, що в 2019 році 70-80% ув'язнених вже будуть користуватися індивідуальними рахунками", - підсумував Чернишов.

Раніше повідомлялось, що Міністерство юстиції має намір дозволити ув'язненим тримати своїх домашніх тварин у місцях ув'язнення.

Нагадаємо, в листопаді 2017 року Міністерство юстиції заборонило засудженим відвідувати веб-сайти соціальних мереж, а також сайти еротичного та порнографічного змісту.

Також засуджені не мають права відвідувати сайти, що пропагують жорстокість, насильство, переглядати сайти, які можуть негативно вплинути на психічний стан засудженого, а також відвідувати сайти, які не входять до дозволеного переліку.

Зокрема, засуджені мають право переглядати офіційні сайти органів державної влади, сайти зареєстрованих ЗМІ, міжнародних організацій, освітні, культурні, спортивні, творчі, довідкові та юридичні, а також сайти політичних, громадських і релігійних організацій.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів