У Мінінфраструктури очікують значне покращення автобусного парку на міжобласному рівні вже цього року

Також у Міністерстві планують впровадити автоматичну фіксацію вагового контролю на основних магістралях України

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян З відкритих джерел

У Мінінфраструктури очікують значне покращення автобусного парку на міжобласному рівні вже цього року. Про це в ефірі "112 Україна" повідомив Володимир Омелян, міністр інфраструктури України.

"Те, що ми вже зробили у цьому році, ми значно спростили правила отримання маршрутів, в тому числі і у містах, і у районах, особливо на міжобласному рівні. Тепер не важливо знайомі ви з чиновником, чи ні, ви виходите з якісним транспортом, отримуєте необхідну кількість балів і отримуєте цей маршрут. Тому зараз компанії повинні конкурувати між собою за доступ до клієнта, щоб пасажир проголосував гаманцем і обрав саме їхній автобус чи інший вид транспорту. Я сподіваюся, що повноцінно ця система запрацює з наступного року. Хоча ми вже на міжобласному рівні цього року очікуємо значне покращення автобусного парку", - прокоментував Омелян.

Також міністр зазначив, що по містах, безумовно, має бути посилений контроль як з боку і "Укртрансбезпеки", так і з боку поліції і комунальних служб міста.

Новини за темою: Мінінфраструктури планує з 2019 року обмежити 20 роками строк використання пасажирських літаків

"Справа не тільки у некомфортному салоні, а деякі маршрути небезпечні для життя і кваліфікація водіїв іноді вимагає кращого", - зазначив Омелян.

"Проблема, що у нас досі діє мораторій на постійні перевезення. Я б дуже хотів, щоб у випадку транспортних засобів цей мораторій був скасований, бо ми маємо відверту загрозу для життя людей", - додав він.

Також міністр зазначив, що Мінінфраструктури планує розміщувати не лише фіксацію швидкісних параметрів, але так само впровадити автоматичну фіксацію вагового контролю на основних магістралях України.

Новини за темою: Між Києвом і Борисполем можливі затримки руху транспорту через ремонт траси, - Мінінфраструктури

"Відповідний закон вже розроблений, він є у парламенті. Тут питання, наскільки швидко парламент зможе проголосувати, бо автоматична фіксація має бути врегульована на законодавчому рівні. Технічна можливість вже, я сподіваюся, цього року буде повноцінною на окремих ділянках. З наступного року ми хочемо щонайменше ваговим контролем почати покривати основні траси України", - зауважив Омелян.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів