У мережі з'явився ролик про пам'ятки Львова, знятий з висоти пташиного польоту

На відео показано унікальні скульптури, які не розгледіти із землі

  • Скріншот ролика
    Скріншот ролика 112.ua
  • Скріншот ролика
    Скріншот ролика 112.ua

Команда порталу 112.ua опублікувала знятий з висоти пташиного польоту ролик про головні архітектурні пам'ятки туристичного Львова. Відео можна знайти на Youtube-каналі "112 Україна".

У ролику показано найбільш знакові будівлі історичної частини міста, починаючи від вокзалу, який був відкритий ще в 1904 році, і до храмів, Львівської цитаделі і ратуші. Особливу увагу автори ролика приділили унікальним скульптурам, які часто прикрашають старовинні будівлі Львова. Під час звичайної екскурсії розгледіти їх повністю неможливо, оскільки вони розташовані на великій висоті.

"Ми вибрали найкращі локації і найбільш мальовничі ландшафти Львова, щоб нагадати жителям і показати гостям міста, який він прекрасний. Львів є перлиною європейської України, в ньому поєднано кілька культур, архітектурних жанрів. Багата спадщина минулого, таємниці багатовікової історії та сучасність якнайкращим чином переплітаються саме тут - у Західній Україні", - говорять автори ролика.

Нагадаємо, раніше команда 112.ua представила ролик про Київ. Крім перлин міської архітектури, в ньому показано також головні зелені зони столиці в період весняного цвітіння.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...