Медведчук не має статусу свідка в справі Савченко-Рубана, оскільки для цього немає правових підстав, - виконком "Українського вибору"

Фото з відкритих джерел

У лідера ГО "Український вибір – право народу" Віктора Медведчука немає якогось статусу у справі Савченко – Рубана, в тому числі статусу свідка. Про це йдеться у заяві виконкому руху, у відповідь на заяву генерального прокурора Юрія Луценка.

"Віктор Медведчук у так званій справі Савченко – Рубана не має ніякого статусу, включаючи статус свідка, ніколи не допитувався в якості свідка, оскільки для цього немає жодних правових підстав", - йдеться в повідомленні.

При цьому у виконкомі впевнені, що своєю заявою Луценко мав намір чинити тиск на Медведчука "як прихильника мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, виконання Мінських угод, відновлення відносин з Російською Федерацією та країнами СНД".

Відзначимо, сьогодні на брифінгу Юрій Луценко заявив, що слідство вивчає зв'язки Надії Савченко та Володимира Рубана з Віктором Медведчуком і його оточенням, причому не тільки в останні роки, але і в 1990-х роках. Однак у слідства наразі немає жодних доказів, щоб пред'явити тому який-небудь статус, окрім свідка: "Ми вивчаємо можливість його зв'язків з будь-якою антиукраїнською діяльністю. І не тільки в цій справі", - зазначив Луценко.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів