У листопаді ЗСУ призвуть 1 тис. офіцерів запасу

Таким чином, цього року ЗСУ у два рази збільшать кількість призовників серед офіцерів запасу

umoloda.kiev.ua

У листопаді Збройні сили України призвуть 1 тис. офіцерів запасу. Про це повідомляє юридична служба Збройних сил України на своїй сторінці у Facebook.

Відзначається, що сьогодні, 4 жовтня, Міністерство оборони видало наказ № 495 "Про внесення змін до наказу Міністерства оборони України від 22.05.2018 № 231 “Про призов громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу у 2018 році".

Відповідний призов обумовлений необхідністю доукомплектування первинних офіцерських посад у небойових військових частинах (арсенали, бази, склади, навчальні центри, полігони) фахівцями дефіцитних спеціальностей. Зокрема, фахівцями механізованих, інженерних підрозділів, зв’язку та автоматизованих систем управління, морально-психологічного та медичного забезпечення. Окрім того, таке рішення обумовлене звільненням в грудні 2018 року офіцерів запасу, призваних у червні 2017 року.

Також наказом передбачено збільшення кількості офіцерів запасу для призову у 2018 році з 500 осіб до 1000 осіб. Призов вказаних осіб планується проводити у листопаді 2018 року.

Новини за темою: У військовому навчальному центрі "Десна" застрелився строковик

Як відомо, 1 жовтня в Україні стартувала осіння призовна кампанія, яка триватиме до 31 грудня.

Нагадаємо, указ президента України Петра Порошенка про терміни звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та строки проведення призовів у 2018 році 10 вересня було внесено зміни, зокрема до ст. 2 указу від 15 лютого 2018 року. Згідно з новими термінами, осінній призов громадян України на строкову військову службу буде продовжено до грудня 2018 року замість листопада, зазначеного в первісній версії.

У Генштабі повідомляють, що продовження термінів осіннього призову до війська зумовлено збільшенням кількості призовників для комплектування військ Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

Новини за темою: У військовій частині в Києві у водоймі потонув 20-річний строковик з Хмельницької області, - джерело

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів