Сміття на вулицях Львова, січень 2017
Українське фото
У Львові очистили всі переповнені сміттєві майданчики. Про це голова Львівської ОДА повідомив на брифінгу, передає Дивись.info.

"Перевізники повідомляють про вивезення накопичених відходів з території Львова. Для того, щоб перевірити цю інформацію, представники департаменту ЖКГ спрямовані територіями і ми до кінця дня будемо мати перевірену інформацію про завершення вивезення відходів", - заявив Синютка.

Згідно з повідомленням, у Львові очищено 380 переповнених майданчиків, з яких вивезено близько 1,5 тисячі тонн сміття.

Голова Львівської ОДА сподівається, що сьогодні львівська міська рада приступить до дератизації та дезінфекції майданчиків.

Зазначимо, за даними сайту Львівської міськради, станом на 21:00 29 січня в місті залишалося 105 сміттєвих майданчиків, з яких не вивезли тверді побутові відходи.

У прес-службі зазначають, що за день ТПВ вивезли з 56 сміттєвих майданчиків. Загалом у Львові налічується 1222 таких майданчики, які обслуговують 6 компаній-перевізників.

Нагадаємо, 27 січня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що нова ділянка для сміттєпереробного комплексу у Львові буде виділена у Яворівському районі на території колишніх гірничо-хімічних підприємств Яворівського державного гірничо-хімічного підприємства "Сірка".

Новини за темою: За два тижні потрібно вирішити, чи можна будувати полігон для відходів на території комбінату "Сірка" в Яворові, - Садовий