У Львові "За життя" планує забезпечити пенсіонерів медобладнанням та ліками

У Львові представники партії "За життя" планують забезпечити пенсіонерів медобладнанням і ліками, сьогодні представники львівського обласного відділення провели зустріч, на якій обговорили потреби цієї однієї з найбільш уразливих категорій населення в Україні.

У партії зазначають, що поряд з підвищенням цін на продукти харчування і медикаменти, тарифів на комунальні послуги - пенсії стоять на місці.

"Пенсійні служби, на жаль, не працюють належним чином. Наших пенсіонерів нема кому захистити. І ми сьогодні зібралися, щоб допомогти один одному на майданчику партії "За життя", і захистити цих пенсіонерів та допомагати у відстоюванні їхніх законних прав", - пояснила мету зустрічі заступник керівника Львівської облорганізації партії "За життя" Інна Іваночко.

Щодня люди похилого віку стикаються з неналежною роботою служб соціального захисту і пенсійного фонду, урізанням пільг і складною системою субсидування. Враховуючи розмір мінімальної пенсії, знайти гроші на шматок хліба все важче, підкреслюють в партії.

На зустрічі обговорили можливість соціального забезпечення пенсіонерів медичним обладнанням, ліками, проблеми субсидування та інших пільг. У партії "За життя" підкреслюють: якщо ми хочемо жити за європейським зразком, повинні в тому числі вимагати від держави дотримання прав старшого покоління.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів