У Львові розпочато суд щодо Монумента слави радянським Збройним силам

У Львові розпочався суд щодо Монумента слави радянським Збройним силам, сьогодні провели перше організаційне засідання, а наступне призначили на 20 червня, повідомляє "112 Україна".

Монумент Слави радянський Збройних військ у Львові давно є предметом суперечок між місцевими активістами. Одні стверджують, що об'єкт підпадає під закон про декомунізацію і повинен бути демонтований, а на його місці потрібно встановити Меморіал поваги бійцям АТО. Інші ж упевнені - історію треба поважати і монумент навпаки потрібно реставрувати.

"Є документи, що підтверджують, що цей монумент не підпадає під закон про декомунізацію. І, на жаль, у нашій країні від зміни еліт змінюється рішення по цих пам'ятках. Я б виступала проти того, бо не можна знищувати історію, яка вже відбулася", - заявляє представник партії "За життя" Інна Іваночко.

Долю Монумента Слави вирішувати Львівський окружний адміністративний суд.

"Я так зрозуміла, надовго затягнути процес. Питання експерту та експертної комісії, аварійний монумент суд буде розглядати на наступному процесі. Я не знаю, як сторона відповідача підготується до цього процесу, але ми готові, у нас є експерт", - додала вона.

Активісти, які встали на захист Монумента Слави, запевняють: вони збережуть монумент і навіть готові самостійно зібрати кошти на його реставрацію.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів