ZAXID.NET

На площі Ринок, де має відбутися засідання сесії Львівської міськради, сьогодні вранці розпочався пікет проти будівництва сміттєпереробного заводу і проти формування сміттєсортувальної лінії в мікрорайоні Рясне. Пізніше до стін міськради почали збиратися представники радикальних організацій - "Азова", "Розвитку суспільства" та спортклубу "Легіон", передає ZAXID.NET.

Як стало відомо, сьогодні о 9:30 під стінами міської ради почали збиратися протестувальники.

Активісти принесли під Ратушу автомобільні шини і бочки, а також плакати з написами: "Громадськість не чують", "Львів не смітник", "Вимагаємо врахувати думку" та ін.

ZAXID.NET

Багато протестувальників приховують свої обличчя хустками і медичними масками. Крім того, невідомі пошкодили камеру спостереження на площі Ринок.
ZAXID.NET

ZAXID.NET

Як повідомляється, у ЛКП "Муніципальна дружина", пізніше до Львова з Києва приїхали близько 60 представників "Азова", які зупинилися в готелі "Львів".

Також камери спостереження на просп. Свободи зафіксували кілька десятків чоловіків у балаклаві. За інформацією "Муніципальної дружини", це представники "Громадянського корпусу "Азова".

ZAXID.NET

Тим часом біля входу в Ратушу представники ГО "Розвиток суспільства" та спортклубу "Легіон" підпалили шини.
ZAXID.NET

ZAXID.NET

ZAXID.NET

У приміщенні Львівської міськради посилено заходи безпеки. Вхід охороняють кілька десятків представників "Муніципальної дружини" і поліції. Для журналістів ввели акредитацію, а гостей пропускають через металодетектор.

У свою чергу міський голова Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook відреагував на дії "Азова" біля Ратуші:

"Хлопці, які представляються бійцями "Азова" і блокують сьогодні Львівську міську раду, не заблукали? Азов і Маріуполь 1200 км від Львова", - написав Садовий.

"Коли невідомі в балаклавах вриваються на засідання сесії і створюють тиск на депутатів з вимогою приймати те чи інше рішення, - це безпрецедентно. Надзусилля були докладені для того, щоб сьогодні депутати та працівники медіа могли спокійно працювати в сесійній залі", - сказав Садовий під час засідання в сесійній залі.

Нагадаємо, засідання сесії повинно було відбутися ще 26 січня. Однак тоді сесію скасували через небезпеку для депутатів. Раніше засідання сесії кілька разів зривали протестувальники. Вони вимагали від депутатів проголосувати проти створення у мікрорайоні Рясне сміттєсортувальної лінії, адже там знаходиться торф'яна зона, де влітку часто відбуваються самозаймання, і ця місцевість межує з приватним сектором.

Новини за темою: Садовий заявив, що з вивезенням сміття у Львові поки проблем немає