У Львові не зупинятимуть навчання в школах та дитсадках для економії газу

Подачу тепла до навчальних закладів міста переведуть в ощадливий режим

112.ua

У Львові впровадять заходи для зменшення споживання газу, однак школи та садочки працюватимуть. Про це повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, передає сайт міськради.

"У Львові подачу тепла до навчальних закладів міста буде переведено в ощадливий режим… Призупиняти навчання в школах і садочках Львова не будуть. Станом на сьогодні місто Львів працює у звичному режимі — опалення подається до усіх споживачів теплопостачальних підприємств: населення, школи, садочки, лікарні, поліклініки", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Україно, "Прикрути"!: Чому українців просять скоротити споживання газу

У міськраді Львова зазначають, що наразі у них немає жодного офіційного документа від державних органів щодо обмеження подачі тепла.

Водночас у міськраді запевнили, що у разі вказівок вони перебудують роботу теплопостачальних підприємств, щоб вводити обмеження.

Новини за темою: Вже прикрутили: Міносвіти рекомендує закрити навчальні заклади в Україні до 8 березня

"Якщо буде таки необхідність в обмеженні, то починати треба з промислових підприємств, які не є підприємствами життєзабезпечення міста… Поки нема офіційного підтвердження й обмежень нам по лімітах газу, все працюватиме у режимі, як було до цього", - розповів Бабак.

Як повідомлялося, Міненерговугілля перевело генеруючі компанії з газу на мазут, призупинило роботу дитсадків, шкіл і вишів, а також рекомендувало переглянути план дій виробничих об'єктів для економії газових ресурсів.

Це відбулося через те, що "Газпром" знизив на 20% тиск у газопроводах на своїй стороні системи і звів до мінімуму продаж газу іншим клієнтам.

У зв'язку з цим "Нафтогаз" дав старт ініціативі, що отримала назву "Прикрути!", тобто пропонує зменшити температуру в приміщеннях тих, у кого є котли, на 1 градус вдень і на 2 градуси вночі. Це дозволить знизити потребу в газі на 8-9%, і цього буде достатньо, щоб "російський шантаж не вдався".

Цей крок "Газпрому" пов'язують з рішенням Стокгольмського арбітражу, ухваленим 28 лютого. За результатами двох арбітражних процесів у Стокгольмі, "Газпром" повинен сплатити 2,56 млрд дол. на користь "Нафтогазу".

"Газпром" заявив, що не згоден із рішенням, підкресливши, що "буде захищати свої права всіма способами, доступними йому згідно з чинним законодавством". 2 березня, глава "Газпрому" Олексій Міллер заявив про початок процедури розірвання контрактів із "Нафтогазом України" на поставку і транзит газу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів