Сміття на вулицях Львова, січень 2017
Українське фото

У Львові готують договори про вивезення сміття на чотири полігони всього на один тиждень, щоб очистити переповнені сміттєві контейнери міста. Таке рішення вчора прийняла комісія з надзвичайних ситуацій ЛОДА. Про це повідомив начальник департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Сергій Бабак, передає ZAXID.net.

"Якщо говорити про допомогу, то я думав, що договори повинні бути підписані принаймні на рік, зараз мова йде приблизно про тиждень. На сьогоднішній ранковій нараді в ЛОДА сказали, що вони опрацьовують договори і відправлять їх мерам міст. Підписання може відбутися сьогодні або завтра. В угоді повинні бути чітко зазначені дати, коли договір вступає в силу і скільки тонн зможе прийняти той або інший полігон", - пояснив Сергій Бабак на брифінгу 26 січня.

Також Сергій Бабак зазначив, що місто і перевізники продовжують пошук полігонів, куди можна було б вивозити сміття.

На комісії з надзвичайних ситуацій ЛОДА двоє з шести перевізників заявили, що у них немає проблем з вивезенням сміття, тому ЛОДА не надала їм пропозиції полігону, куди можна вивозити відходи. Що стосується інших фірм, то відповідні договори будуть підписані найближчим часом.

Зокрема, ЛКП "Львівспецкомунтранс" підпише угоду з Дрогобичем, ТОВ "Санком-Львів" з Новояворівськом, ТОВ "Спецавтотранс-Львів" з Миколаєвом, ТОВ "ДВ Екосвіт" з Бориславом.

Нагадаємо, мер Львова Андрій Садовий заявив, що ситуація зі сміттям у Львові складна, понад 35% контейнерних майданчиків переповнені. У зв'язку з цим прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив голові Львівської обласної державної адміністрації Олегу Синютці провести засідання комісії з надзвичайних ситуацій і знайти рішення щодо забезпечення утилізації сміття.

Новини за темою: Садовий: А на картах Кабміну Львів − це частина України?


Також, начальник управління охорони здоров'я у Львові Володимир Зуб заявив, що Львову загрожує спалах кишкової інфекції через невивезене сміття, коли температура підвищиться.