У Львові співачку Білик перед концертом змусили визнати Росію країною-агресором

До цього протестуючі кілька годин блокували проведення концерту співачки

Львівська газета

У Львові представники націоналістичних організацій блокуванням Оперного театру змусили співачку Ірину Білик публічно визнати Росію країною-агресором. Про це повідомляє "Львівський портал".

За інформацією видання, учасники акції влаштували "коридор ганьби" перед входом в Оперний театр, де сьогодні, 6 березня, в 19:00 повинен був початися концерт співачки.

Організаторами акції стали представники організацій "Сокіл", "Добровольчий рух ОУН", "Опір Романа Шухевича", "Дух нації" та інших. Їх головною вимогою було визнання співачкою агресії Росії щодо України.

Новини за темою: В Одесі під час концерту Білик виникла сутичка між протестувальниками та поліцією

Протестувальники тримали в руках фото Білик з назвами міст Донбасу, в яких відбувалися бойові дії, а також розлили перед входом театр свинячу кров і кинули туди дві троянди. Городянам, які купили квитки на концерт, не дозволяли пройти всередину.

Пізніше представникам протестувальників вдалося пройти в гримерку до співачки, передає "УНН". Вона погодилася визнати Росію країною-агресором, а на питання, чий Крим, відповіла: "Крим повинен бути нашим".

Після цього акція була завершена, глядачів почали пускати в зал, і концерт почався.

Джерело: Львівский портал

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів