У Львові активісти під будівлею ДФС вимагали від Лесі Софієнко повернути мільйонні борги до бюджету

За даними учасників акції, жінка за 6 років вивела на закордонні рахунки понад 200 млн гривень

У Львові активісти громадської організації "СтопКор" пікетували Головне управління Державної фіскальної служби (ДФС) України у Львівській області та вимагали повернути до обласного бюджету близько 40 млн гривень. Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на "Подробности".

На думку активістів, гроші винна Леся Софієнко, яку вони називають "пособницею президента Януковича". За даними учасників акції, жінка за 6 років вивела на закордонні рахунки понад 200 млн гривень.

"Чому Леся Софієнко не сплатила до бюджету львівської області мільйонні суми. Провадження находиться без дії у вашій будівлі. Підніміть документи, скажіть, дайте відповідь, чому ви мовчите?" - запитували учасники акції. Але до активістів ніхто не вийшов. Вони зайшли до будівлі, щоб передати звернення керівництву.

Під тиском активістів працівники ДФС пообіцяли, що почнуть перевірку.

"Перевірка триватиме з 25 вересня по 1 жовтня. Та до 8 жовтня надається період для оформлення документів", - повідомив керівник управління зв'язків з громадськістю ДФС у Львівській області Ігор Долинський.

Активісти кажуть, що в області багато випадків корупції, які вимагають негайного розгляду. Тому звернулися до правоохоронців з вимогою не зволікати з цим.

"Очільник поліції області та очільник прокуратури області, я від них особисто прошу негайної реакції для того, щоб прискорити негайне виконання норм чинного законодавства, пов'язане із ефективним і результативним розслідуванням", - заявив активіст ГО "СтопКор" Ігор Бондарчук.

Що ж до справи Софієнко, то якщо не розпочнуть її розслідування, активісти обіцяють прийти до львівських фіскалів знову. Антикорупційні акції також планують провести у Херсонській та Рівненській областях.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів