ТПВ у Львові
Львовская Облгосадминистрация

Станом на 19:00 четверга у Львові прибрано 137 контейнерних майданчиків твердих побутових відходів, що становить 35% від загальної кількості засмічених. Про це повідомили в прес-службі облдержадміністрації.

Міський сміття приймають обласні полігони ТПВ, з якими досягнуті офіційні домовленості.

Новини за темою: У Львові готують договори про вивіз сміття на полігони області терміном дії на один тиждень

"Ще сьогодні вранці були перевантажені 386 контейнерних майданчиків, на яких накопичено 1420 т твердих побутових відходів. І лише за один день ми очистили від сміття більше третини з них", - розповів директор департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ ОДА Назарій Романчук.

За словами чиновника, робота по вивезенню ТПВ не припиниться і вночі, і триватиме до повного очищення Львова від сміття.

Новини за темою: Все тлін: Чому Львів потопає у смітті

Вчора стало відомо, що сміття зі Львова в семиденний строк планують вивезти на полігони області. Також вчора у місті протестували місцеві жителі, перекриваючи дороги з вимогою вирішення "сміттєвої проблеми".

Нагадаємо, мер Львова Андрій Садовий заявив, що ситуація зі сміттям у Львові складна, більш 20% контейнерних майданчиків переповнені. У зв'язку з цим прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив голові Львівської обласної державної адміністрації Олегу Синютке провести засідання комісії з надзвичайних ситуацій і знайти рішення щодо забезпечення утилізації сміття.