У Львівській області стався витік нафти через незаконну врізку в нафтопровід "Дружба"

Площа забруднення встановлюється

СБУ

У Львівській області в Перемишлянському районі виявили незаконну врізку в нафтопровід "Дружба", через яку й стався витік нафти. Про це повідомляє сайт міста Львова "032.ua" з посиланням на департамент з питань цивільного захисту населення Львівської обласної державної адміністрації.

"Вчора, 21 вересня, о 23:30 надійшло повідомлення, що поблизу сіл Серники і Лани Перемишлянського району відчувається різкий запах нафтопродуктів. Про це повідомили відповідні служби. Диспетчери нафтопроводу "Дружба" негайно припинили перекачування нафти по 2 трубопроводах діаметром 700 мм і 500 мм", - повідомляє видання.

Служба безпеки нафтопроводу виявила незаконну врізку в магістральний трубопровід діаметром 500 мм, а також пошкодження на трубі з витоком нафтопродуктів на рельєф місцевості. Аварійні бригади проводять роботи з ліквідації незаконної врізки, площа забруднення встановлюється.

Раніше у Волинській області викрили організовану збройну групу, яка спеціалізувалася на крадіжках нафтопродуктів із магістрального нафтопроводу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів