У Львівській області на кордоні з Польщею у чергах стоять близько 860 автівок

Однією з причин черг є так званий тихий страйк польських контрольних служб

24tv.ua

У Львівській області на кордоні з Польщею у чергах стоять близько 860 автівок. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України

"Сьогодні, 25 вересня, станом на 12:00 у пунктах пропуску Львівської області на українсько-польському кордоні утворились черги загалом з 400 легкових та 460 вантажних автомобілів", - йдеться у повідомленні.

Найбільші черги зібрались на пропускних пунктах "Рава-Руська – Гребенне" (150 пасажирських та 90 вантажних транспортних засобів), "Краковець - Корчова" (120 пасажирських та 210 вантажних) та "Шегині – Медика" (80 пасажирських та 160 вантажних). Також є черги у пунктах пропуску "Грушів – Будомєж" (30 пасажирських) та "Смільниця – Кросцєнко" (20 пасажирських). У пункті пропуску "Угринiв – Долгобичув" черг немає.

Відзначається, що однією з причин черг є так званий тихий страйк польських контрольних служб на кордоні.

Новини за темою: Лукашенко: Білорусь збільшить кількість прикордонників на кордоні з Україною

Як повідомлялося, 20 вересня співробітники Прикордонної служби Польщі планували розпочати так званий італійський страйк, якщо уряд відмовиться виконувати висунуті ними умови. Відзначалося, що у разі, якщо вони підуть на цей крок, перетин польсько-українського кордону може тривати не шість годин, а добу.

Тоді джерела в прикордонній службі повідомляли, що в разі страйку кордон між Україною і Польщею буде фактично паралізовано.

Італійський страйк - форма протесту, суть якої у строгому виконанні працівниками своїх посадових обов'язків і правил, ні на крок не відступаючи від наявних інструкцій і ні на крок не виходячи за їхні межі. Найчастіше така форма протесту призводить до критичного уповільнення всіх процесів.

Новини за темою: Україна планує до кінця року побудувати два нові пункти пропуску на адмінмежі з Кримом, - Мінінфраструктури

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів