У Львівській обл. активісти зірвали представлення нового прокурора Мякішева

Мякішев працював заступником прокурора Житомирської області

Новим прокурором Львівської області призначений старший радник юстиції Віталій Мякішев. Відповідний наказ підписаний генеральним прокурором України 29 березня 2016 року, повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

До призначення на посаду прокурора Львівської області Віталій Мякішев працював заступником прокурора Житомирської області. В органах прокуратури працює з березня 1999 року.

У той же час, "Інтерфакс-Україна" повідомляє, що активісти зірвали його подання.

Згідно з повідомленням, представники громадських організацій "Рабів до раю не пускають", "Розвиток громади" та Спілки учасників АТО увійшли в актовий зал прокуратури області та зайняли місця в президії.

Новини за темою: Саакашвілі про призначеного замість Сакварелідзе прокурора Одеської області: Стоянов – символ корупції

"Вони принесли з собою яйця і томатний сік, а також розклали на столі листівки з написами: "Не допустимо руки Шокіна і парашутистів у Львові", "Львів ніколи не брав парашутистів", "Громадські організації проти парашутистів-сепаратистів". Як заявив лідер організації "Рабів до раю не пускають" Іван Спринский, активісти протестують проти "кулуарного призначення ставленика Віктора Шокіна", вимагають проведення прозорого конкурсу на посаду прокурора Львівської області та обговорення кандидатур з громадськістю", - уточнюється в повідомленні.

Як повідомляє Galinfo, активісти вимагають, щоб відбулося публічне обговорення кандидатури нового прокурора. Після дебатів з активістами Віталій Мякішев погодився на проведення публічних обговорень, де обіцяв показати свої декларації від 1999 року.

Як відомо, прокурора Одеської області Давида Сакварелідзе 29 березня звільнили з прокуратури. Його посаду генеральний прокурор Віктор Шокін ліквідував, а самого Сакварелідзе разом із звільненням також залучив до дисциплінарної відповідальності "за грубе порушення правил прокурорської етики і втручання в непередбаченому законодавством порядку в службову діяльність іншого прокурора, здійснення вчинку, який порочить працівника прокуратури, невиконання та неналежне виконання службових обов'язків". Миколу Стоянова відновлено на посаді прокурора Одеської області, яку він обіймав у травні–липні 2014 р.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...