У Львівській міськраді відмовилися розглядати питання про незаконне будівництво готелю в центрі міста

У Львівській міськраді відмовилися розглядати питання про незаконне будівництво готелю в центрі міста, в той час, як небайдужі громадяни прийшли на засідання профільної комісії міськради, яка розглядала детальний план території, щоб привернути увагу депутатів до проблеми незаконної забудови. В результаті - це питання виключили з порядку денного міськради, повідомляє "112 Україна".

Львів'яни обурені наміром комерційної компанії побудувати в центрі міста готельний комплекс замість обіцяної громадської наземної парковки - з згоди мера міста Андрія Садового, переконані активісти.

Мешканці навколишніх будинків наполягають, що це комунальна земля, де потрібно організувати громадський простір. Крім того, вони побоюються, що будівництво комплексу з підземною парковкою зруйнує їх будинку.

Крім того, за їх словами, порушено правила видачі містобудівних умов і обмежень: це має робити управління архітектури та урбаністики міськради, натомість - видає виконком. Думка городян при цьому не враховується.

Мешканці тих будинків, яким у разі побудови готельного комплексу загрожує руйнування, сподіваються, що рішення комісії стане першим кроком до налагодження взаємодії з міською владою.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів