У Луганській обл. затримали "депутата Народної ради ЛНР"

Йому оголосили про підозру у діях, спрямованих на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу; зміну меж території України; сприяння діяльності терористичної операції

З відкритих джерел

У Луганській області на початку травня затримали так званого депутата "Народної Ради "ЛНР", зазначив прес-секретар Генпрокуратури Андрій Лисенко на його сторінці у Facebook.

Затриманому повідомили про підозру у вчиненні порушень, передбачених ч. 1 ст. 109 КК України (вчинення умисних дій, направлених на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу та захоплення державної влади), ч. 2 ст. 110 КК України (вчинення умисних дій, направлених на зміну меж території та державного кордону України, на порушення порядку, встановленого Конституцією України, за попередньою змовою групою осіб) та ч. 1 ст. 258-3 КК України (вчинення умисних дій, направлених на участь та організаційне сприяння діяльності терористичної організації).

На підставі ухвали Сєвєродонецького міського суду до нього застосували запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без.

Прокуратура Луганської обл. здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні проти затриманого на Луганщині.

Новини за темою: Бойовики "ЛНР" ухвалили "закон", що дозволяє затримання людини на 60 діб "для перевірки на вчинення злочинів"

За даними прокуратури, у травні 2014 року мешканця міста Красний Луч (нині Хрустальний) Луганської області за його згодою обрали "депутатом першого скликання так званої "Народної Ради "ЛНР". У відповідній ролі він взяв участь у так званому "засіданні депутатів першого скликання "Народної Ради "ЛНР" та проголосував за прийняття так званого "Тимчасового основного закону (конституції) "ЛНР".

Затриманий перебував на цій "посаді" з травня по листопад 2014 року, приймаючи в цей час юридично нікчемні акти "ЛНР", спрямовані на зміну меж території та державного кордону України; на порушення порядку, встановленого Конституцією України. Зокрема, за його участі прийнятий так званий закон "ЛНР" "Про правовий режим воєнного стану", на підставі якого самопроголошеним головою "ЛНР" введено в дію воєнний стан на тимчасово окупованій території Луганської області.

Нагадаємо, раніше в СБУ розповіли про кримінальні справи щодо ватажків бойовиків на Донбасі і "керівників" анексованого Криму.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів