У "ЛНР" з сьогоднішнього дня вводиться мультивалютна система розрахунків

Оплата товарів та послуг буде проводитися в гривнях, рублях, доларах і євро

Фото з відкритих джерел

На території так званої "Луганської народної республіки" з сьогоднішнього дня, 15 березня, відповідним "постановою" "уряду ЛНР" вводиться мультивалютна система розрахунків.

"Усім суб'єктам господарювання (незалежно від форм власності), які здійснюють свою діяльність на території "ЛНР", слід забезпечити можливість оплати споживачами товарів, послуг із використанням офіційних грошових одиниць (валюти): української гривні, російського рубля, долара Сполучених Штатів Америки, євро", - йдеться в документі.

Новини за темою: У "ЛНР" заявили про перехід на мультивалютну систему з 15 березня

При цьому наголошується, що ціни на товари і тарифи будуть вказуватися в гривнях, а потім перераховуватися. "При перерахунку цін на товари, тарифів на послуги використовувати офіційний курс української гривні по відношенню до російського рубля, долара Сполучених Штатів Америки, євро", - йдеться в так званій "постанові".

Нагадаємо, про перехід на мультивалютну систему "ЛНР" заявили в кінці лютого. Тоді бойовики назвали причиною введення мультивалютної системи "триваючу економічну блокаду з боку Києва".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів