У Лісабоні на акції "Безсмертний полк" зафіксували символіку "ЛДНР", - Спілка українців у Португалії

Захід було присвячено вшануванню пам'яті учасників Другої світової війни

"Безсмертний полк у Лісабоні" Громадське радіо

У Лісабоні 6 травня, напередодні пісенного конкурсу "Євробачення", відбулася акція, на якій зафіксували символіку "ЛДНР". Про це повідомив  голова спілки українців у Португалії Павло Садоха в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Серед різної символіки, яка була присутня на цій акції, - прапори "ДНР" і "ЛНР", різна інша символіка, спрямована проти України. Ми спитали в учасників акції, які тримали ці прапори, і тих, хто тримав прапори Молдови, України, також були грузинські національні прапори, чи дійсно вони представники своєї країни, вони сказали, що ні. Наприклад, грузинський прапор тримав чоловік, який сказав, що він білорус, далі пояснення ніякого не міг дати", - розповів Павло Садоха.

За його словами, захід влаштувало російське посольство та деякі "ліві" політичні сили Португалії. Деякі з них не визнають проросійського спрямування та ідентифікують себе, як слов'янські, проте мають назви на кшталт "Мир, єдність, дружба, родина".

"Стверджують, що членами їхніх організацій є також українці, тому на такі акції вони приходять і заявляють, що мають право приносити українські прапори", - додав голова спілки українців у Португалії.

Він уточнив, що було багато автобусів з інших регіонів країни, а загалом було близько 300 учасників.

"Ми говорили з одним із учасників, який сказав, що це є одна з таких організацій, "слов’янських", як вони себе називають, яка їм сьогодні організувала туристичну поїдку до Лісабона - власне, на цю акцію. Ми не можемо прямо звинувачувати, що акція була проплаченою, але зрозуміло, що більшість із цих учасників, які були, напевне, приїхали сюди як туристи", - зазначив Садоха.

Зазначимо, "Безсмертний полк" - рух за збереження особистої пам'яті про учасників Другої світової війни. Щороку напередодні 9 травня представники руху проводять ходи вулицями міст з фотографіями ветеранів війни.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів